Biz Kimiz

Hakkımızda

SiyahKare Eğitim, şirketlerin kültürlerine uygun modeller üzerinden eğitim ihtiyacını karşılamak amacıyla kuruldu.

SiyahKare Eğitim, şirketlerin ve bireylerin kültürlerine ve yeteneklerine uygun bilgiler ışığında eğitim hizmeti vermektedir. Türkiye’de on binlerce çalışanın katıldığı proje ve eğitimlerden elde ettiği bilgi birikimi ile eğitim sektöründe önemli bir rol üstlenmiştir.

SiyahKare Eğitim, Bireysel ve Kurumsal Eğitimler olmak üzere iki alanda eğitimler gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirilen projelerde, sağladığı yüksek kalite ile sektörünün önemli eğitim ve danışmanlık şirketi olarak faaliyetlerine hızla devam etmektedir.

Neden SiyahKare Eğitimleri

SiyahKare Eğitim, çalışanların ihtiyaçlarına odaklanarak potansiyellerini ortaya çıkarmayı hedefler. Tüm eğitimlerimiz kendi alanlarında usta olarak tanınan eğitmenlerimiz tarafından verilir.

Eğitmenlerimiz kurumların, ihtiyaç ve beklentilerine uygun gelişim programlarını tasarlama ve uygulama konusunda yüksek yetkinliğe sahiptirler. İşlerine gönülden bağlıdırlar, değişime uyum sağlarlar, düşünmeye sevk ederler, ilham vericidirler, keyifli ve kapsayıcıdırlar.

Çok iyi olduğunu düşündüğümüz eğitimlere katılmışızdır. Her birinden sonra öğrendiklerimizi unutur ve eski yaşamımıza geri döneriz. SiyahKare Eğitim olarak, sürdürülebilir katkı için eğitim öncesinde, sizlerle birlikte çalışır, çalışanları eğitimlere hazırlar ve ulaşılmak istenen hedefin herkes tarafından açık ve net anlaşıldığından emin oluruz. Eğitim sırasında, oyunlar kullanarak çalışanların öğrendiklerini kullanmaları için eğitim ile çalışan arasında güçlü bir bağ kurarız. Eğitimlerimizin başarısı, nasıl takip edildiği ile doğrudan bağlantılıdır. Eğitimlerimizde paylaştığımız bilgi ve becerileri eğitim sonrasında kısa tavsiyeler paylaşarak, her zaman akılda kalıcı olmaya özen gösteririz.

İnsanlar birey halinde eğitilmelidir; çünkü ancak bireylerin tek başlarına yükselmesiyle, toplumların yeterli bir şekilde yükselmesi mümkün olabilir.- Samuel Smiles
Eğitim, gerçeklerin öğretilmesi değildir. Düşünmek için aklın eğitilmesidir. - Albert Einstein
Eğitimin gerçek tek amacı, insanı sürekli sorular sorar bir durumda tutmaktır. - Bishop Creighton